Купити європаркани у Одесі - ціна від виробника!


-8%
Європаркан Сайдинг

285 ₴/шт 265 ₴/шт

-8%
Європаркан Ажур Універсал
Європаркан Бут
-8%
Європаркан Карпатський камінь
-8%
Європаркан Фагот

285 ₴/шт 265 ₴/шт

Європаркан Шалівка
-11%
Європаркан Бревно

295 ₴/шт 265 ₴/шт

-4%
Європаркан Карпатський камінь ажур
Європаркан Фагот верх арка
Європаркан Березка (Ранчо)
Європаркан Карпатський камінь верх
Європаркан Старе Місто
Європаркан Пазловий Бут ажур
Європаркан Пазловий Бут верх
Європаркан Цегла в рамці колота
Європаркан Бут 30см
Європаркан Пазловий БутЄвропаркан з установкою в Одесі та області

Євроогорожа вважається однією з найпопулярніших та найнадійніших видів парканів на сьогоднішній день. Це чудовий спосіб забезпечити якісний захист від чужих поглядів, несанкціонованого доступу на приватні території. Вибрати та замовити різні рішення можна на сайті нашої компанії Одеса БЕТОН, де представлено безліч варіантів на вибір:

 • Пазловий Бут;
 • Цегла;
 • Бут;
 • Фагот;
 • Берізка;
 • Карпатський камінь та ін.

Такі бетонні плити мають реалістичну імітацію під цеглу, камінь, дерево та інші природні матеріали. Досягти ідеального результату вдається за рахунок застосування унікальної технології виробництва та оздоблення. Крім того, купити європаркан можна в різних колірних відтінках. рахунок фарбування на фінальному етапі установки. Дизайнерські можливості представлених конструкцій практично не мають жодних обмежень.

Довговічний та привабливий євробетонний паркан стане справжньою окрасою на будь-якій ділянці. До того ж конструкція відрізняється швидкою та нескладною установкою. Скориставшись допомогою кваліфікованих фахівців Одеса БЕТОН ви можете отримати надійне та довговічне огородження протягом одного дня.Переваги застосування європарканів у різних сферах

Секційний паркан вибирають за кількома важливими причин:

 • Великий вибір різних текстур, завдяки яким паркан виконує відразу кілька функцій - захисну та декоративну.
 • Швидка установка, при якій немає необхідності проводити попереднє заливання фундаменту.
 • Демократична ціна. Сьогодні євроогорожі входять до списку найбільш економічних різновидів огорож. Вони вважаються універсальними і можуть успішно експлуатуватися як на приватній ділянці, так і на промзоні.

Пропонуємо євроогорожі недорого і з доставкою, можемо швидко та якісно встановити їх на території. А за допомогою транспортних компаній можлива доставка по всіх областях України.

Ціна євроогорожі в Одесі

У нас найдемократичніші ціни за високої якості бетону. До того ж, ми добре армуємо всі вироби, тому їм не страшні сильні механічне навантаження. Вартість плити європаркану одностороннього від 265грн.

Як замовити євроогорожу з установкою

 1. Зв'яжіться з нами - зателефонуйте за контактним номером або напишіть нам у месенджері.
  Ми безкоштовно та швидко прорахуємо вартість європаркану, якщо потрібно – доставку та встановлення його на ділянці.

 2. Замовте виїзд фахівця для виміру ділянки та консультації.
  Якщо ви в результаті замовлятимете європаркан у нас, то виїзд безкоштовний. Обговоримо деталі проекту та проконсультуємо прямо на місці.

 3. Доставка та монтаж європаркану.
  Привеземо всі необхідні матеріали та інструменти. Є генератор для ділянок без електрифікації. Роботи будуть виконані у погоджений термін з дотриманням високих стандартів якості.

Замовляючи євроогорож з установкою у нас, ви отримуєте не лише якісну огорожу, а й професійний сервіс.

Чому варто купити європаркан в Одеса БЕТОН

Наша компанія отримала статус одного з найкращих виробників бетонних конструкцій у місті Одеса. Завдяки налагодженому власному виробництву бетонних огорож нам вдалося запропонувати покупцям найвигідніші ціни на весь асортимент. При створенні бетонного набірного паркану ми використовуємо найпопулярніші форми, які користуються широким споживчим попитом. А також на замовлення наші фахівці можуть створити конструкції різних розмірів під ваші побажання.