Купити європаркани у Одесі - ціна від виробника!


-10%
Європаркан Сайдинг

260 ₴/шт 235 ₴/шт

-10%
Європаркан Ажур Універсал
Європаркан Бут
-10%
Європаркан Карпатський камінь
-10%
Європаркан Фагот

260 ₴/шт 235 ₴/шт

Європаркан Шалівка
-3%
Європаркан Бревно

240 ₴/шт 235 ₴/шт

-8%
Європаркан Карпатський камінь ажур
Європаркан Фагот верх арка
Європаркан Березка (Ранчо)
Європаркан Карпатський камінь верх
Європаркан Старе Місто
Європаркан Пазловий Бут ажур
Європаркан Пазловий Бут верх
Європаркан Цегла в рамці колота
Європаркан Бут 30см
Європаркан Пазловий Бут


Купити Євроогорожі / Європаркани в Одесі

Євроогорожа вважається одним з найпопулярніших і надійних видів огорож на сьогоднішній день. Це чудовий спосіб забезпечити якісний захист від чужих поглядів, несанкціонований доступ на приватні території. Вибрати та замовити різні рішення можна на сайті нашої компанії «Одеса БЕТОН», де представлено безліч варіантів на вибір:

  • Пазловий Бут;
  • Цегла;
  • Бут;
  • Фагот;
  • Берізка;
  • Карпатський камінь та інше.

В результаті бетонні плити мають реалістичну імітацію під цеглу, камінь, дерево та інші матеріали. Досягти ідеального результату вдається за рахунок застосування унікальної технології створення та оздоблення. Крім того, купити євроогорожу можна в різних колірних відтінках за рахунок фарбування на фінальному етапі установки. Дизайнерські можливості представлених конструкцій практично не мають жодних обмежень у процесі експериментів.

Довговічний та привабливий бетонний паркан стане справжньою окрасою на будь-якій ділянці. Конструкція відрізняється швидкою установкою. Скориставшись допомогою кваліфікованих спеціалістів «Одеса БЕТОН», процес монтажу виконується протягом одного дня.

Переваги застосування європарканів у різних сферах

«Одеса БЕТОН» – компанія, яка набула статусу одного з найкращих виробників бетонних конструкцій у місті Одеса. Завдяки налагодженому власному виробництву бетонних огорож нам вдалося запропонувати покупцям найбільш вигідні ціни на весь асортимент.

Секційний паркан обирають із кількох важливих причин:

  1. Великий вибір різних текстур, завдяки яким паркан виконує одразу кілька функцій – захисну та декоративну.
  2. Швидка установка, при якій немає необхідності проводити попереднє заливання фундаменту.
  3. Демократична ціна Сьогодні європаркани входять до списку найбільш економічного виду огорож, які вважаються універсальними та можуть успішно експлуатуватись у різних сферах.

При створенні бетонного набірного паркану компанія використовує практичні, популярні форми, які користуються широким споживчим попитом. На замовлення наші спеціалісти зможуть створити конструкції різних розмірів, враховуючи індивідуальні побажання замовника.

Додатково «Одеса БЕТОН» пропонує європаркани з доставкою та подальшим монтажем для всіх мешканців Одеси. Крім того, доставка за допомогою транспортних компаній можлива по всіх областях України.