Форми для виготовлення та виробництва європарканів Склопластик у Одесі


Форми для євроогорож в Одесі

Форми для паркану з бетону – це багаторазовий зліпок для секцій. Ми пропонуємо якісні форми зі склопластику - міцніші ніж зі звичайного пластику, тому вони прослужать набагато довше і надійніше. За допомогою таких виробів можна виготовити секції різного дизайну, ажурні або глухі, зробити будь-який стиль огорожі. 

Форми для виробництва бетонної огорожі варто купити:
 • Підприємцям, зайнятим у сусідніх нішах – ремонт, ландшафтний дизайн, земляні роботи та ін.
 • Власникам приватних будинків, яким потрібен паркан навколо великої ділянки.
 • Компаніям, які займаються виробництвом бетону та бетонних виробів.
За допомогою таких форм можна легко розширити асортимент продукції, знайти нових клієнтів для своєї компанії, збільшити кількість замовлень у теплий сезон.

Особливості склопластикових форм для європарканів

Ми пропонуємо найпопулярніший різновид форм - склопластикові. Вони виготовляються зі скловолокна, яке просочується поліефірною смолою:
 • скловолокно дає матеріалу міцність і жорсткість структури;
 • смола забезпечує стійкість до умов зовнішнього середовища, стійкість до хімічних сполук в бетонному розчині і зміцнює форму виробу.
На відміну від пластику, який добре переносить тільки стискаючі навантаження, композитний склопластик міцний до стиснення та розтягування, підходить для роботи за будь-якої погоди. Виріб вставлений у металевий каркас з ручками.

Переваги склопластикових форм для бетонних виробів

 • невелика вага;
 • механічна міцність;
 • абсолютна стійкість до хімікатів та корозії;
 • температурна стабільність – не змінює геометрію при нагріванні та охолодженні;
 • термін експлуатації до 10 років;
 • водонепроникність.


Які форми для бетонного паркану можна купити в Одеса БЕТОН

Склопластикові форми для бетону використовуються для виготовлення різних типів секцій:
 • що імітують натуральну деревину – колоди, шалівку або брус;
 • з декоративними елементами;
 • глухі модулі;
 • з формою під цегляну або кам'яну кладку, бут;
 • імітуючі просвітний паркан із дощок.

Як зробити секцію зі склопластикової форми для європаркану

 1. Підготовка робочого майданчика.
  Для сушіння бетону потрібна рівна чиста поверхня, бажано натягнути або накрити її клейонкою, або сушити блоки на вологостійкій фанері.

 2. Підготовка бетонної суміші.
  Потрібен розчин без щебеню, правильні пропорції води, піску та цементу.

 3. Заповнення форми для заливання огорожі.
  Виріб встановлюється на вібростол та заповнюється бетонною сумішшю практично до верху. Розрівнювати поверхню можна кельмою або шпателем. Проконтролюйте щоб суміш рівномірно розподілилася формою і заповнила всі порожнечі.

 4. Видалення бульбашок та вирівнювання структури.
  Включається вібростол і поступово бетонна суміш починає розподілятися по формі, великі бульбашки і вода виходять нагору.

 5. Укладання армуючих прутів або сітки.
  Довгі прути кладуться горизонтально з однаковим кроком, короткі – вертикально, або можна використовувати одразу сітку під розмір секції. Далі потрібно посипати бетон сухою бетонною сумішшю щоб вода, що проступила нагорі, ввібрала її, і форма вийшла рівною зі зворотного боку.

 6. Висушування.
  Форма перевертається на підготовлений майданчик, сирий виріб залишається на ньому сохнути. Час висихання та набору міцності може бути різним залежно від вологості повітря та температури навколишнього середовища. За день із однієї форми можна виготовити до 50 секцій.

 7. Встановлення секцій.
  Коли бетонна секція остаточно висохла, її можна монтувати на бетонні опори.


Як замовити форму для європаркану

Телефонуйте або пишіть нам – проконсультуємо з усіх питань, допоможемо вибрати найкращий варіант та налагодити виробництво секцій. Термін виготовлення будь-якої форми – 2-4 дні, можна обрати доставку готового виробу або забрати його з нашого складу.

Чому варто купити форми для огорожі з бетону в Одеса БЕТОН?

Ми з 2008 року займаємось виробництвом бетонних виробів різного призначення. У тому числі налагодили процес виготовлення форм для бетонних огорож – щодня використовуємо їх самі, і пропонуємо вам. Можна вибрати із сотні варіантів по дизайну та фактурі, є варіанти на будь-який смак.

Ми використовуємо тільки якісні сертифіковані матеріали для виробництва таких форм, тому даємо гарантію на кожен виріб. Усі зліпки мають ідеальну геометрію, блоки щільно укладаються під час монтажу. Ціна форм для забору з бетону невисока - це відмінна інвестиція у ваш бізнес, яка роками даватиме основний або додатковий дохід!


Телефонуйте або пишіть нам – ми онлайн.