Європаркан Пазловий Бут верх від виробника. Україна, Одеса

 • Європаркан Пазловий Бут верх від виробника. Україна, Одеса
  • 240 ₴/шт

  • 240 ₴/шт  Купити Євроогорожу Пазловий Бут верх в Одесі

  Європаркан Пазловий Бут верх є класичною кладкою для створення міцних і привабливих огорож. Така кладка вважається універсальною і зберігає свою актуальність протягом тривалого часу. Верхівка є завершальним елементом секції паркану. Вона була обрамлена бетонною кромкою та запропонована в оригінальній дугоподібній формі. Бетонний паркан доступний для замовлення в таких стандартних розмірах:

  • Висота конструкції – 650 мм.
  • Довжина – 2000 мм.
  • Вага – 75 кг.

  Компанія «Одеса БЕТОН» пропонує своїм клієнтам демократичні ціни на паркан із бетонних плит Пазловий Бут верх, який можна замовити не лише в роздріб, а й оптом. У процесі виробництва використовуються вже давно перевірені екологічно чисті матеріали, які не становлять небезпеки для навколишнього середовища.

  Клієнти зможуть не тільки купити єврозабор Пазловий Бут верх, а й також скористатися додатковими послугами - встановлення, професійне фарбування з можливістю вибору конкретної фарби. Доставка здійснюється по всіх районах Одеси, а для клієнтів з інших міст – доставка по всій Україні за допомогою різних компаній-перевізників.

  Характеристики
  Висота 650 мм
  Довжина 2000 мм
  Вага 75 кг

  Написати відгук

  Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
      Погано           Добре

  Варіанти оплати

  mastercard viza kredit nal beznal