Паркувальні напівсфери у Одесі від виробника


NEW
ХІТ
Антипарковка бетонна 500/250мм
Бетонна напівсфера 600/300
NEW
Слон паркувальний


Бетонні напівсфери для паркування у Одесі

Бетонна напівсфера виконує важливу функцію спеціального антипаркувального огородження і може бути представлена в різних розмірах, колірних відтінках. Під замовлення компанія «Одеса БЕТОН» пропонує також фігурні варіанти – це паркувальні слони та інші оригінальні вироби, які чудово впишуться у будь-який екстер'єр.

Обмежуючи проїзд для різних видів транспортних засобів, паркувальні напівсфери тим самим не є перешкодою для пішоходів, для велосипедистів. Адже при їх установці необхідно дотримуватись певної відстані, яка залежить від того, для яких саме видів транспорту буде заборонено проїзд (легкові авто, вантажні машини, мотоцикли та інше).

Така практична огорожа може використовуватися тимчасово або на постійній основі за рахунок швидкого монтажу та можливості переустановки на іншу ділянку. Мала архітектурна форма призначена також для запобігання нечастим випадкам, що особливо важливо при створенні огорож біля дитячих майданчиків, зон відпочинку, парків та інше. Півсфери часто забарвлюють у яскравий відтінок, щоб привернути увагу водіїв, використовують світловідбиваючі елементи.

Переваги бетонних огорож для парковок

Паркувальні бар'єри з бетону можна замовити оптом та в роздріб на сайті нашої компанії «Одеса БЕТОН». У телефонному режимі вдасться обговорити потрібну кількість, розміри та колірні відтінки, залежно від майбутнього місця встановлення.

Серед основних переваг відзначають:

  • Демократичні ціни на паркувальні напівсфери за рахунок простого способу виготовлення, встановлення та відсутності додаткових витрат на обслуговування.
  • Стійкість до ерозії, до механічних пошкоджень (бетонне огородження складно розбити ногами).
  • Тривалий експлуатаційний термін за рахунок високих показників стійкості до вологи, зносостійкості загалом.
  • Велику вагу, а тому такі напівсфери складно самостійно зрушити чи переносити з місця на місце.
  • Простий монтаж без необхідності використовувати різні інструменти та допоміжне обладнання.
  • Органічно вписується у міську архітектуру.

Купити напівсфери для паркування можна на нашому сайті, вибираючи запропоновані варіанти з каталогу або замовляючи вироби за індивідуальними параметрами. Доставка та встановлення здійснюються по всіх районах Одеси. Крім того, можлива доставка і до інших населених пунктів України.