Бордюри та поребрики у Одесі


Бордюр 1м сухопрес
Бордюр газонний
Борт дорожній вібролітий 1м
Борт дорожній сухопрес 1 м
Поребрик (бордюр) вібролітий 1м
Поребрик вібролітий 4,5см
Стовпчик овальний


Бордюри та поребрики від виробника в Одесі

Бетонні бордюри та поребрики є невід'ємними елементами при поділі пішохідної та проїжджої частини. З їхньою допомогою вдасться надати пішохідним доріжкам закінченого та досконалого вигляду. Крім того, саме поребрики виключають можливість заїзду транспортних засобів на тротуари.

Представлені елементи вважаються обов'язковими та незамінними для доріжок та майданчиків:

 • у приватних дворах;
 • на територіях торгових та розважальних комплексів;
 • біля громадських будівель та різних державних установ;
 • біля гаражів та інше.

Бордюри знайшли своє застосування в процесі будівництва доріг, коли потрібно розділити проїжджу частину від газону, при розподілі тротуарів, пішохідних доріг, зупинок громадського транспорту та багато іншого. Наша компанія «Одеса БЕТОН» пропонує великий вибір вібролітих поребрик різних розмірів, форм і колірних відтінків на замовлення. У процесі виробництва наша команда вдається до застосування перевірених методів та високоякісної сировини, що дозволяє нам досягти необхідних характеристик та показників міцності загалом.

Особливості виробництва: метод напівсухого вібропресування

Тротуарні бордюри, ціна яких залежить від певних параметрів та кількості продукції, виготовляються із застосуванням методу напівсухого вібропресування. Під час створення таких виробів використовують наступний список матеріалів:

 • цемент марки М500;
 • щебінь із розміром фракцій 2-5 мм;
 • митий річковий пісок;
 • пластифікатори.

В результаті клієнти отримують можливість замовити бордюри та поребрики від виробника недорого, які відповідають таким вимогам:

 1. Високі властивості міцності, що забезпечують тривалий термін служби.
 2. Оптимальні показники морозостійкості.
 3. Низьке водопоглинання.
 4. Екологічність - всі вироби вважаються безпечними для навколишнього середовища і не виділяють в атмосферу небезпечні речовини навіть при нагріванні під сонцем.

Щоб купити бордюри та поребрики, достатньо ознайомитись із запропонованим асортиментом та проконсультуватися з менеджерами компанії «Одеса БЕТОН». На замовлення є різні види виробів з бетону, які будуть доставлені в будь-який район Одеси. Додатково клієнт може скористатися послугою з монтажу бордюрів від професіоналів. Крім того, доставка здійснюється також і до інших міст України.