Тротуарна плитка у Одесі


NEW
Тротуарна плитка Піщаник
ХІТ
Тротуарна плитка Старе місто 4 см
NEW
Тротуарна плитка Шоколадка 3см
Тротуарна плитка Паркет 3см
ХІТ
Цегла 4см сухопресована
NEW
Тротуарна плитка 8 цеглин
Садова плита 50х50 пазл
Тротуарна плитка Травниця (ЕКО) 6 см
Тротуарна плитка дерев'яний квадрат 22х22х5см
Тротуарна плитка Доска 66,5х22х5см
NEW
ХІТ
Тротуарна плитка дошка 100х25см
Тротуарна плитка дошка 110х20см
Тротуарна плитка під дерево (Дошка)
Пеньок для саду
Тротуарна плитка спил (пеньок) 60см
Тротуарна плитка Сліди
Плита садова Старе місто
Плита садова 12 цеглинТротуарна плитка - купити в Одесі

Тротуарна плитка є справжньою окрасою у будь-якому дворі, на різних ділянках. Представлене покриття – ідеальний захист від бруду, від калюж біля приватного будинку, у парках, на тротуарах та інше. На замовлення наша компанія «Одеса БЕТОН» пропонує різні варіанти плиток, які відрізняються своїми розмірами, формами, кольором:

 • Старе місто;
 • 12 цеглин;
 • Сліди;
 • Пазл;
 • 8 цеглин;
 • Шоколадка;
 • Піщаник та інше.

Тротуарна плитка в Одесі продається в різних відтінках кольорів: різнокольорові елементи для створення оригінальних доріжок, а також сірі вироби з бетону, які вважаються універсальним рішенням для оформлення будь-яких територій. Вибір відповідних варіантів залежить також і від площі, де відбуватиметься укладання.

Наприклад, бетонна тротуарна плитка з різними імітаціями відмінно підходить для оформлення парковок, проїздів, садових доріжок. Представлені вироби характеризуються чудовими показниками міцності, тому вони зможуть зберігати свій початковий зовнішній вигляд протягом тривалого часу. Причому матеріал, узятий за основу, не боїться ні вологи, ні різких перепадів температур, ні ультрафіолетових променів.

Чому варто замовити тротуарну плитку в «Одеса БЕТОН»

Вибираючи тротуарну плитку, ціна якої залежить від безлічі критеріїв, необхідно звернути увагу на переваги даного покриття:

 1. Естетично привабливий зовнішній вигляд. Плитка має оригінальний дизайн, різноманітний орнамент, завдяки якому можна створити повноцінну картину.
 2. Демократична вартість - ідеальне співвідношення ціни та якості робить тротуарну плитку відмінним варіантом при благоустрої дворів у приватному секторі.
 3. Можливість швидкої заміни одного або відразу кількох елементів покриття у разі потреби.
 4. Міцна основа – у процесі виробництва плитки використовується вібролиття або вібропресування. За рахунок таких методів вдасться досягти високих властивостей міцності, а тому плитка справляється навіть з найбільшими навантаженнями (парковка транспортних засобів).

Щоб купити тротуарну плитку, достатньо ознайомитись із запропонованими варіантами на сайті або зв'язатися з нашими менеджерами. Компанія «Одеса БЕТОН» готова запропонувати безліч різних виробів з доставкою по всіх районах Одеси та інших областей України.