Купити огорожі та паркани в місті Одеса.

Залізобетонні паркани - найбільш вигідний і швидкий спосіб захистити певну ділянку, захищаючи її від сторонніх поглядів. Компанія «Одеса БЕТОН» пропонує на вибір великий асортимент різноманітних конструкцій на будь-який бюджет.

Команда фахівців займається виробництвом:

  1. сучасних європарканів, а також двосторонніх огорож;
  2. бетонних стовпів для майбутніх огорож;
  3. воріт та хвірток.

Незважаючи на те, що сьогодні мало кого можна здивувати оригінальними бетонними огорожами, наша компанія точно знає, як створити міцний, надійний огорожу з привабливим дизайном. Такі паркани швидко встановлюються і не потребують складного догляду.

Декоративні бетонні огорожі конструктивно складаються з:

Набір блоків, які можуть бути виконані з урахуванням реалістичної імітації під камінь, цеглу, дерево. Секцій із окремо взятими елементами. Всі секції бетонного паркану легко збираються та розбираються, а тому огородження можна встановити самостійно або скористатися допомогою професіоналів. Додатково команда спеціалістів «Одеса БЕТОН» пропонує послуги з монтажу, який буде виконано в найкоротші терміни.

Переваги бетонних парканів та огорож

Купити бетонні плити для паркану можна для створення міцної огорожі на різних ділянках: дачі, приватні будинки, заміські особняки, гаражні кооперативи, паркування, промислові підприємства та багато іншого. Їхня популярність обумовлена наступним списком важливих переваг:

  1. Масивні паркани та огорожі дозволяють захистити ділянку, на якій знаходиться будинок або інший об'єкт.
  2. Міцні властивості гарантують тривалий термін служби даних конструкцій, які не будуть руйнуватися під впливом температур, вологи.
  3. Секційний паркан виконаний із матеріалів, які не піддаються процесам займання та вважаються пожежобезпечними.
  4. Як додаткове посилення конструкцій можна використовувати металеву арматуру.
  5. Бетонний набірний паркан виходить досить масивним, але при цьому відрізняється привабливим дизайном і відмінно впишеться в екстер'єр будь-якої прибудинкової території.

Щоб замовити огорожі за вигідними цінами, достатньо звернутися за допомогою до нашої компанії Одеса БЕТОН. Доставка всіх конструкцій здійснюється по Україні, а також районами Одеси. Для гостей та мешканців Одеси доступний варіант швидкого самовивезення за попередньою домовленістю.