Європаркан Пазловий Бут ажур від виробника.

 • Європаркан Пазловий Бут ажур від виробника.
  • 250 ₴

  • 250 ₴


  Купити Євроогорожу Пазловий Бут ажур в Одесі

  Оригінальний огорож Пазловий Бут ажур привертає увагу унікальною верхівкою, представленою у вигляді ажурного елемента, корони, що височить над основною частиною. Продумана форма та дизайн виконують не лише декоративну функцію. Наприклад, представлений бетонний паркан відрізняється чудовою вентиляцією, освітлюваністю всієї ділянки.

  Найчастіше паркан з ажурною верхівкою встановлюється біля вікон будинку, щоб гарантувати огляд вулиці, не виходячи на ділянку. На замовлення можливий варіант встановлення огорожі, коли всі плити мають ажурну верхівку або лише деякі (які знаходяться в окремих частинах конструкції).

  Крім доступної ціни на паркан із бетонних плит Пазловий Бут ажур, виробник пропонує також оптимальні стандартні розміри:

  • Висота – 500 мм.
  • Довжина – 2000 мм.
  • Вага – 70 кг.

  Компанія «Одеса БЕТОН» надає повноцінний комплекс послуг для своїх клієнтів, який має на увазі не лише виробництво бетонних парканів різних розмірів, а й також їх подальшу доставку, встановлення та фарбування. Тепер, вибрати та купити європаркан Пазловий Бут ажур можна оптом та в роздріб з доставкою по всій Україні.

  Характеристики
  Висота 500 мм
  Довжина 2000 мм
  Вага 70 кг

  Написати відгук

  Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
      Погано           Добре

  Варіанти оплати

  mastercard viza kredit nal beznal