Водовідводи, водостоки у Одесі


Водосток вібролітий
Водосток сухопресований
Лоток водовідвідний DN200 у зборі
Водостік бетонний 1,0м з чавунною решіткою


Якісні водовідведення, водостоки з бетону

Бетонні системи водовідведення – необхідні конструкції, без яких важко уявити повноцінне керування стічними водами, що з'являються під час дощу або в процесі танення снігу, льоду. Наша компанія «Одеса БЕТОН» пропонує велику різноманітність даних виробів на замовлення, які можуть відрізнятися не тільки розмірами, а й формою, наявністю/відсутністю додаткових елементів.

Зливки бетонні характеризуються такими поширеними перевагами:

 • Універсальність у застосуванні.
 • Можливість встановлювати конструкції на територіях, де висока ймовірність затоплення.
 • Чудові показники міцності за рахунок застосування перевірених методів виробництва та якісної сировини.
 • Тривалий експлуатаційний термін.
 • Наявність антикорозійних показників.
 • Стійкість до різких температурних перепадів.
 • Водонепроникні властивості.

Лоток водовідвідний бетонний найчастіше можна зустріти у громадських місцях: автостоянки, пішохідні переходи, ділянки біля приватних будинків, дач, заміських котеджів та інше. Додатково лоток може бути укомплектований спеціальними насадками, що підсилюють, здатними продовжити його термін служби.

Різновиди бетонних водовідведення

Бетонні жолоби для водовідведення, ціна яких залежить від різних критеріїв, відрізняються своїми розмірами, що визначають їх подальші умови експлуатації.

Найчастіше відзначають такі види:

 1. Дрібносидільні вироби, призначені для збирання та відведення поверхневих вод на ділянках, де відзначають обмежену глибину закладення (покрівлі, балкони, гаражі та інше).
 2. Стандартні бетонні лотки недорого, призначені для пішохідних зон, автомобільних стоянок, спортивних споруд та інше.
 3. Високоміцні армовані конструкції, що використовуються на ділянках з інтенсивним рухом (склади, автомагістралі, порти, АЗС, промислові підприємства та інше).
 4. Вироби з підвищеною пропускною здатністю, які додатково посилені металевими насадками.
 5. Бетонні жолоби із збільшеною пропускною здатністю та широким каналом – близько 200 мм – ідеальне рішення для великої кількості дощової води.

Компанія «Одеса БЕТОН» допоможе не тільки вибрати та купити водовідведення, але також пропонує їх доставку та монтаж по всіх районах Одеси. Для мешканців інших областей доступний варіант оперативної доставки конструкцій за допомогою Нової Пошти.