Купити металеві листові ворота у Одесі


Розпашні ворота - метал (3x2м)
Розпашні ворота - профлист (3x2м)
Розпашні ворота - жалюзі (3x2м)
Розпашні ворота з хвірткою - метал (3x2м)
Розпашні ворота з хвірткою - профлист (3x2м)
Розпашні ворота з хвірткою - жалюзі (3x2м)
Розпашні ворота - метал (3x2 +1)
Розпашні ворота - профлист (3x2 +1)
Розпашні ворота - жалюзі (3x2 +1)
Розпашні ворота (4x2м)
Розпашні ворота з хвірткою (4x2м)
Розпашні ворота (4x2 +1)
Ворота відкатні металеві
Хвіртка метал
Хвіртка профлист
Хвіртка жалюзі

Популярні види металевих воріт із профнастилу (Одеса)

Металеві ворота - це звичайнісінький, "бюджетний" варіант воріт, тому і дуже популярні в Одесі, насамперед завдяки низькій ціні, а ось їх різновид - фільончасті ворота та хвіртки - це преміум клас: дорогі, але дуже красиві.

Розстібні ворота (звичайні) являють собою дві розстібні стулки, що відкриваються, як правило, всередину двору. Ворота - дієвий елемент безпеки. Ворота, які не є чутливим захистом паркану, можуть ефективно відлякувати зловмисників. Вони можуть бути обладнані замком із ключем, тактильною або безконтактною системою контролю доступу. Орні ворота можуть бути покриті різними антикорозійними матеріалами, що забезпечує їх довгий термін служби.

На відміну від простих металевих воріт, відкатні ворота в Одесі мають більш складну конструкцію, на яку найчастіше ставлять автоматику. Побудовані на напіввідкритому профілі, всередині якого рухаються ролики, опорні каретки підтримують всю вагу воріт у так званій противазі, коли вони закриті.

Для встановлення воріт цього типу потрібен додатковий фундамент праворуч або ліворуч від вхідного ліхтаря для збирання роликів та приводів. Простір під воротами при в'їзді, вільний від установки стопора або бампера, що потрібний для воріт, дозволяє впоратися з ситуацією, коли в'їзд у власність піднятий. Крім того, що є найбільшою перевагою, відкатні ворота знаходяться лінійно по відношенню до паркану і залишають вільний простір на під'їзній доріжці всередині двору.

За статистикою серед наших клієнтів це вирішальний фактор при виборі воріт даного типу.

Ворота Шоколадка - така "смачна" назва воріт походить від форми фільонок з яких складається хвіртка або фільончасті ворота. Крім того, ворота шоколадка мають властивий колір, тому що зазвичай їх фарбують коричневою фарбою. Важливо знати, що будь-які металеві ворота можна зробити відкатними та розстібними.

Ворота з профнастилу - це ворота, які можуть бути як розстібними, так і відкатними. Сам же собою матеріал профнастил - це металевий шифер, який використовують для обшиву каркаса воріт. Для порівняння, листові ворота – це лист металу, а фільончасті (шоколадка) ворота – це фільонки.

Компанія "Одеса-Бетон" здійснює доставку воріт з наступною установкою, яка здійснюється у будь-якому районі Одесавської області.

Доставка та встановлення воріт у Одесі та по області оплачується окремо!

Для замовлення воріт потрібно залишити передоплату у розмірі 50% вартості.

На виробництво воріт потрібно від 2-5 днів.

Купити металеві фільончасті, із профнастилу або листові ворота у Одесі дуже легко, - просто зателефонуйте на сайті!

Наша компанія є виробником багатьох інших виробів з бетону, ознайомтеся з нашою пропозицією докладніше: європаркани, залізничні кільця, форми для виробництва європарканів