Все для тротуарів та доріг у місті Одеса

Благоустрою ділянок починається з вибору необхідних елементів для створення тротуарів та доріг. Наша компанія «Одеса БЕТОН» займається виробництвом різних конструкцій, завдяки яким вдасться створити оптимальні умови для проживання в приватному будинку, на дачі, в заміських котеджах. Крім того, можна вибрати різні елементи для благоустрою паркової зони, дитячих майданчиків та інше.

В асортименті доступні:

  1. Тротуарна плитка – вироби з бетону різноманітних форм та розмірів для укладання навіть на великій площі. Така плитка активно використовується для паркування, тротуарів, проїздів, садових доріжок.
  2. Фасадна плитка дозволяє забезпечити ідеальне оздоблення зовнішньої частини стіни для різних будівель. Завдяки різноманітним варіантам оформлення, вдасться підібрати плитку з реалістичною імітацією каменю, мармуру та інше.
  3. Напівсфери для паркувань – бетонні напівсфери здатні блокувати в'їзд транспортних засобів на певну ділянку.
  4. Бетонні бордюри та поребрики – відмінне рішення при впорядкуванні пішохідних доріжок, тротуарів, алей, асфальтованих велосипедних доріжок та інше.
  5. Водовідведення – забезпечують швидке відведення дощової води за рахунок правильної конструкції.

Вибір всіх конструкцій здійснюється відразу за декількома критеріями: за призначенням, за розмірами, за формами, за кольором та інше.

Чому варто замовити бетонні вироби для тротуарів та доріг у компанії «Одеса БЕТОН»

Бетонні вироби для тротуарів та доріг виготовляються за вже давно перевіреними технологіями з використанням високоякісної сировини. Вибираючи нашу продукцію, кожен покупець може розраховувати на наступний перелік переваг:

  1. Екологічність матеріалів та готових виробів - навіть при нагріванні бетонні елементи не виділяють токсичні речовини.
  2. Міцність - у процесі виробництва використовується один із двох можливих методів (вібролиття або вібропресування).
  3. Практичність та простий догляд за плиткою, бордюрами та іншими виробами.

Позбутися бруду або пилу можна будь-яким із зручних способів. Купити бетонні вироби для тротуарів та доріг в Одесі можна на замовлення, зателефонувавши за вказаними номерами телефонів на сайті. Наші менеджери допоможуть визначитися з найбільш вдалим варіантом, пропонуючи додаткові послуги доставки та монтажу в різні райони міста. Крім того, можливий варіант доставки іншим областям України.