Двосторонній європаркан в Одесі


-10%
Європаркан Карпатський камінь двосторонній
Європаркан Сайдинг двосторонній
-10%
Європаркан Фагот двостороннійКупити двосторонній європаркан в Одесі від виробника

Двосторонні євроогорожі - відмінне рішення для дачі, приватного будинку, заміського особняка та інших житлових секторів. Важливою відмінністю та одночасно незаперечною перевагою є наявність малюнка на огорожі відразу з двох сторін. В результаті можна з легкістю виконувати установку конструкції на кутових та суміжних ділянках.

Дуже часто, вибираючи стандартний європаркан з малюнком лише з одного боку, замовник ставив таке запитання: На який бік «дивитися» паркан при встановленні? Щоб виключити можливі проблеми, компанія «Одеса БЕТОН» на численні прохання замовників запропонувала ідеальне рішення – створення двосторонніх конструкцій різних форм та розмірів.Найпопулярніші види двостороннього огорожі

 • Карпатський камінь;
 • Фагот;
 • Сайдинг.

На замовлення клієнта наші фахівці можуть створити будь-який бетонний європаркан, пропонуючи різноманітні варіанти оформлення. Адже сучасні огорожі вже давно перестали виконувати лише одну захисну функцію. На сьогоднішній день такі паркани вважаються чудовою прикрасою на ділянці, виконуючи також декоративну функцію.

Ціна європаркану двостороннього

Вартість наших бетонних плит одна з найвигідніших на ринку. При цьому ми не економимо на якісних компонентах для розчину та хорошому армуванні конструкції. Двосторонній еварозабір складається з плит по 300-330 грн/шт. та стовпів за ціною від 150 грн./шт. Додатково оплачуються послуги монтажу та доставки.

Переваги замовлення двосторонніх європарканів у компанії «Одеса БЕТОН»

Різноманітність форм, розмірів, текстур та малюнків дозволяє підібрати ідеальне рішення для захисту різних ділянок. Крім того, на замовлення клієнти компанії «Одеса БЕТОН» можуть замовити секційний паркан із різними малюнками, які легко комбінуються.

Варто купити двосторонній огорожу в компанії "Одеса БЕТОН", тому що ви отримаєте:

 • Естетику - естетичний вигляд з обох боків надає вашій ділянці завершеного та привабливого вигляду.

 • Міцність і довговічність конструкції - бетон армований, має високу міцність і стійкість до атмосферних впливів, що гарантує довгий термін служби паркану.

 • Безпеку та приватність - двосторонні огорожі забезпечують надійний захист вашої території.

 • Якісну установку - наші фахівці забезпечать швидку установку огорожі, заощадивши ваш час та забезпечивши максимальний комфорт.

 • Економію коштів – різноманітність цінових категорій та прозорість розцінок дозволяють вибрати оптимальний варіант, що відповідає вашому бюджету.

Вибираючи двосторонні огорожі від компанії "Одеса БЕТОН", ви отримуєте надійну та стильну огорожу, яка відмінно впишеться у вигляд вашої території.

Євроогорожі від виробника

Процес встановлення двосторонніх конструкцій нічим не відрізняється від встановлення односторонніх. Вибираючи огородження від виробника в Одесі, клієнти можуть розраховувати на такі переваги:

 • Застосування вже давно перевіреної технології виготовлення окремих деталей конструкції – метод вібролиття.
 • Якісна сировина – дрібнозернистий щебінь та цемент.
 • Оперативна доставка двосторонніх європарканів не лише по всіх районах Одеси, а й також по Україні.
 • Допомога в процесі встановлення бетонного набірного паркану на конкретній ділянці.
 • Високі властивості міцності готових виробів, які відрізняються тривалою експлуатацією.

Купити двосторонні європаркани в Одесі можна прямо зараз, ознайомившись із запропонованим списком на сайті або замовляючи необхідні вироби за індивідуальними параметрами. Для мешканців та гостей міста запропоновано варіант самовивезення після погодження дня та точного часу.