Двосторонній європаркан Одеса


-10%
Європаркан Карпатський камінь двосторонній
Європаркан Сайдинг двосторонній
-10%
Європаркан Фагот двосторонній


Купити двосторонній європаркан в Одесі від виробника.

Двосторонній європаркан - відмінне рішення для дачі, приватного будинку, заміського особняка та інших житлових секторів. Важливою відмінністю та одночасно незаперечною перевагою є наявність малюнка на огорожі відразу з двох сторін. В результаті можна з легкістю виконувати установку конструкції на кутових та суміжних ділянках.

Дуже часто, вибираючи стандартний єврозабір з малюнком лише з одного боку, замовник ставив таке запитання: На який бік «дивитися» паркан при встановленні? Щоб виключити можливі проблеми, компанія «Одеса БЕТОН» на численні прохання замовників запропонувала ідеальне рішення – створення двосторонніх конструкцій різних форм та розмірів.

Серед найпопулярніших запропоновані такі види:

  • Карпатський камінь;
  • Фагот;
  • Сайдинг.

Але на замовлення клієнта наші фахівці можуть створити будь-який бетонний паркан, пропонуючи різноманітні варіанти оформлення. Адже сучасні огорожі вже давно перестали виконувати лише одну захисну функцію. На сьогоднішній день такі паркани вважаються чудовою прикрасою на ділянці, виконуючи також декоративну функцію. Розмаїття форм, розмірів, текстур та малюнків дозволяє підібрати ідеальне рішення для захисту різних ділянок. Крім того, на замовлення клієнти компанії «Одеса БЕТОН» можуть замовити секційний паркан із різними малюнками, які успішно комбінуються.

Процес встановлення двосторонніх конструкцій нічим не відрізняється від встановлення стандартних європарканів. Вибираючи огородження від виробника в Одесі, клієнти можуть розраховувати на такі переваги:

  1. Застосування вже давно перевіреної технології виготовлення окремих деталей конструкції – метод вібролиття.
  2. Якісна сировина – дрібнозернистий бетон.
  3. Оперативна доставка огорож не лише по всіх районах Одеси, а й по Україні.
  4. Допомога в процесі встановлення бетонного набірного паркану на конкретній ділянці.
  5. Високі властивості міцності готових виробів, які відрізняються тривалою експлуатацією.

Купити двосторонній огорож в Одесі можна прямо зараз, ознайомившись із запропонованим списком на сайті або замовляючи необхідні вироби за індивідуальними параметрами. Для мешканців та гостей міста запропонований варіант самовивезення євроогорож після погодження дня та точного часу.