Плитка фасадна у Одесі


-6%
ХІТ
Плитка фасадна Рваний камінь
-10%
Фасадна плитка Сланець Танвальд


Плитка фасадна Одеса, Україна

Фасадна плитка – універсальний оздоблювальний матеріал для різних будівель, незалежно від їх призначення. На замовлення спеціалісти компанії «Одеса БЕТОН» зможуть запропонувати різні варіанти з реалістичною імітацією під певні види матеріалів: починаючи з мармуру, каменю та закінчуючи деревом.

Порівняно зі штукатуркою та іншими популярними облицювальними матеріалами, плитка фасадна в Одесі характеризуються конкретним набором характеристик:

 • Стійкість до різких температурних перепадів. Плитка не боїться морозів, прямого потрапляння сонячних променів, зберігаючи свої естетичні властивості та структуру загалом.
 • Стійкість до вологи. Матеріал не боїться вологи: дощі, сніг, град – плитка не псується від негоди і чудово справляється із захистом стін будинку від води та вогкості.

Крім того, фасадні плитки недорого характеризуються швидким укладанням, яке допоможуть виконати фахівці «Одеса БЕТОН». Наша команда пропонує повноцінний комплекс послуг: починаючи з виробництва плитки, закінчуючи її доставкою та монтажем. На вибір запропоновано декілька кольорів: сірий, червоний, жовтий, коричневий, чорний та інші варіанти.

Особливості фасадної плитки та сфера застосування

Фасадна плитка від виробника запропонована у великому асортименті, що дозволяє кожному клієнту вибрати відповідний варіант за всіма необхідними параметрами. Найчастіше такі вироби замовляють для облицювання:

 • заміських котеджів;
 • приватних будинків;
 • дачних будинків;
 • підсобних приміщень;
 • різних прибудов та багато іншого.

Наша команда допоможе розібратися із запитанням: чому фасадна плитка, ціна якої відрізняється особливою демократичністю, вважається досить популярною?

Насамперед це залежить від наступного списку причин:

 1. Ідеальний спосіб захистити стіни від вологи, вогкості, пожежі.
 2. Така плитка є удароміцною, не потребує особливого догляду.
 3. Незалежно від вибраних форм та розмірів буде забезпечено швидкий монтаж.
 4. Вигідна вартість, порівняно з іншими відомими оздоблювальними матеріалами, представленими на сучасному ринку.

«Одеса БЕТОН» пропонує купити фасадну плитку прямо зараз, визначившись із необхідними параметрами та кількістю виробів. Залежно від того, яка саме будівля потребує облицювання, наші менеджери готові допомогти клієнту підібрати відповідне рішення на будь-який бюджет з доставкою по Одесі та по всій Україні.