Установка євроогорожі в Одесі та області


Євроогорожі – один із лідерів серед усіх парканів по міцності, довговічності та надійності. Професійно встановлений паркан з якісних секцій прослужить понад 20 років. До того ж ціна установки бетонної огорожі невисока, а всі роботи можна виконати за 1 день. Компанія Одеса БЕТОН пропонує послуги з монтажу бетонних огорож, воріт та хвірток. Працюємо по Одесі та області, встановлюємо на різних ґрунтах, рівних ділянках та схилах.

Як відбувається установка європаркану

Виїзд на об'єкт.
Перед тим, як встановити бетонний паркан наш співробітник обов'язково приїде для огляду території та вимірювання периметра. Він запропонує оптимальне рішення для монтажу на схилі та на ділянці з близькими підземними комунікаціями.

Укладання кошторису.
Зробимо розрахунок вартості установки, туди будуть включені усі необхідні матеріали для бетонування. Складемо договір з чіткими термінами встановлення євроогорожі.


Доставка матеріалів.
Своїм транспортом привеземо все необхідне: бетонні стовпи, секції огорожі, цемент, щебінь, пісок та інші матеріали. Інструменти для роботи у нас завжди із собою.

Встановлення бетонного паркану.
Наші фахівці професійно та швидко виконають монтаж бетонних стовпів та секцій огорожі. Також на нашому сайті можна підібрати ворота та хвіртки – європаркан з установкою одразу всіх елементів коштуватиме дешевше. У результаті ви отримаєте надійну і красиву огорожу, яка прослужить довгі роки.Європаркан – яка буде ціна з установкою

Вартість євроогорожі в кожному випадку прораховуватиметься індивідуально. Сума залежатиме не тільки від обраної висоти та довжини паркану, а також від:
Типу бетонних плит – у нас є десяток різних дизайнів секцій за різною ціною. Актуальні розцінки за одну секцію вказані в каталозі.

Додаткових робіт – можемо встановити хвіртку та ворота, пофарбувати готову огорожу.

Розташування об'єкта виїзд на велику відстань потребує додаткових транспортних витрат.

Зателефонуйте нам і швидко дізнайтесь приблизну ціну огорожі з установкою.Додаткові послуги

Після встановлення європаркану ми рекомендуємо його пофарбувати. Так огорожа виглядатиме набагато красивіше, а фактура поверхні буде схожою на природні матеріали – камінь, кладку, дерев'яні секції. Наші співробітники попередньо поґрунтують поверхню і професійно пофарбують паркан у кілька шарів.

Чи можна купити та самостійно встановити євроогорожу?

На монтажі можна заощадити, але тільки якщо у вас є досвід подібної установки. До того ж потрібно буде:

  • купити та привезти на ділянку щебінь, цемент та пісок для бетонування стовпів;
  • використовувати спеціальне обладнання для просвердлювання асфальту, якщо навколо ділянки є заасфальтовані доріжки ;
  • знайти 1-2 помічників для кріплення секцій, допомоги із заливкою бетону;
  • точно відміряти горизонталі та вертикалі, знати як правильно приготувати розчин;
  • визначити розташування стовпів так, щоб вони не потрапляли на забетоновані ділянки та комунікації під землею.

Зі свого досвіду можемо сказати, що набагато вигідніше запросити фахівців. Ціна європаркану з установкою буде вищою, але він прослужить набагато довше і не перекоситься через кілька років.Чому варто замовити монтаж бетонного паркану в Одеса БЕТОН?

Досвід та професіоналізм – це наші основні конкурентні переваги. Одеса БЕТОН працює з 2008 року, ми самі займаємось виробництвом різних бетонних виробів та знаємо всі особливості матеріалу. У команді лише професійні будівельники, які знають як правильно монтувати паркан на будь-якому рельєфі та різних типах ґрунту.

Замовляючи установку євроогорожі у нас, ви отримуєте:

  • вигідні ціни;
  • великий вибір якісно виготовлених бетонних секцій;
  • послуги з фарбування готової огорожі.

Гарантуємо якісну та оперативну установку європаркану. Зв'яжіться з нами, і ми запропонуємо найкраще рішення будь-якої ділянки!